ZLATÁ KOLOBĚŽKA – Eurocup a Finále Rollo ligy 2023 v Konstantinových lázních

V sobotu a neděli 23. a 29.  září skončil 49. ročník MČR Rollo ligy v Konstantinových Lázních.

Jako pořadatelé akce jsme úspěšně akci zvládli a se zázemím v blízkosti závodní trasy v Kempu Larocca jsme vykouzlili bezvadnou atmosféru a pohodu. Doufáme, že příští rok na MS 2024 bude atmosféra ještě lepší. Viz stránky akce https://fwcczech.cz/.

Ale kromě pořádání naší závodníci předvedli na závěr sezóny fantastické výkony!

V sobotní kritériu, v hlavním závodu Žen s Ultraveterány dojela absolutně druhá juniorka Kamila Peštová! V kritériu mužů skončil v absolutním pořadí čtvrtý Karel Cvalín, což mu stačilo na druhé místo v kategorii Master. V juniorkách byla třetí Zuzka Hrdonková a Jáchym Baxa, stejně skončila v žákyních Markéta Baxová. Ultraveteránka Naděžda Kadlecová dojela ve své kategorii druhá, stejně jako v Přípravce    její vnuk Maty Kadlec a ve veteránech Láďa Provod.

Dlouhý závod byl po letošní změně na programu v neděli na nové obtížnější a techničtější trase ve fantastický přírodních kulisách. A klubový závodníci jsou z nového šestikilometrového okruhu nadšení.

V hlavním dlouhém závodu Žen s Ultraveterány dojela absolutně třetí juniorka Kamila Peštová! V hlavním dlouhém závodu mužů skončil v absolutně druhý Karel Cvalín, což mu stačilo na vítezství v kategorii Master! V juniorkách byla druhá Zuzka Hrdonková, stejně jako v Masterkách Martina Kadkecová, ve veteránech Láďa Provod, ultraveteránka Naděžda a Přípravce Maty Kadlec.

Výsledky všech závodů a kategorií ke stažení zde:

https://irontime.cz/vysledky2378?zavod=2378&trat=7306

Zvítězit mohou sice jen někteří, ale stoprocentně vyhráli všichni závodnici, doprovod a diváci, zkrátka všichni ti, co zažili pozitivními emocemi nabitý program – Zlaté koloběžky Konstantinovy lázně 2023. 

3, 4 Trhni si nohou!!!!

Petr Pešta ředitel závodů