Upozornění ZLATÁ KOLOBĚŽKA Plzně 2023

Pozor sobotní start kvalifikace začne už 13:45!!! Vyzvedněte si včas své číslo a buďte včas na startu!

Moc děkujeme za přihlášky, předem, on-line se vás přihlásilo 137 závodníků, což už teď je víc koloběžkářů než před rokem a lze předpokládat, že na místě ještě několik málo dohlášení do závodů proběhne.

Do sprintu podle online přihlášek nastoupí 121 borců, ale i tak jen kvalifikace s intervalem 30 sekund zabere víc než hodinu času i celý program bude mírně proti předbežnému plánu natažen.

Časový pořad a systém vyřazovacích rozjížděk ZLATÁ KOLOBĚŽKA Plzně 2023 byl připraveno na základě předem přihlášených koloběžkářů v jednotlivých kategoriích, schválen Technickým delegátem. Časy ani systém se již se nebude měnit, i když se na místě dohlásí další závodníci!!

ke stažení:

Časový pořad vyřazovacích rozjížděk Zlatá koloběžka Plzně 2023

Tabulka postupů do rozjížděk dle počtu závodníků

Postupový klíč Sprintem Zlatá koloběžka Plzně 2023

Díky jedinečné šíři cyklooválu  8- 9 metrů a délce trati 1100 metrů s převýšením 13 metrů, je možné aby se na sprinterkou trať najednou vydalo i 8 závodníků. A tento delší sprint již není pouze o brutální a rychlé síle, ale vyžaduje i jistou dávku taktiky a technických dovedností. Těšíme se na dlouhé a napínavé souboje před cílovou čárou!