Pozvánka na legendární ZLATOU KOLOBĚŽKU Plzně 2023 o víkendu 24.-25. června 2023.

Druhé kolo České Rollo ligy 2023, republikové a nejstarší a největší a nejkrásnější soutěže na Světě proběhne u nás v  Plzni.

Je to téměř nevěřitelné, ale první Rollo ligové závody jsme uspořádali již v roce 1999  a letos už je to dlouhých 25 let co závodíme a jsme e výraznou částí v Rollo ligy.

Jednoduše řečeno, kdo nebyl na závodech v Plzni, nemůže být pravý koloběžkář a bez závodní plzeňské klasiky by koloběžková sezóna nebyla tou správnou!

Přijeďte proto do Plzně napsat další díl jedinečné koloběžkové historie na už 24. ročník ZLATÉ KOLOBĚŽKY o víkendu 24.-25. června 2023.

 Letos jsou na programu závody: Sprint, Štafety a Dlouhý závod.

Online přihláška do úterý 20. června 2023, 23:00 hod, https://panda-timming.cz/registrace/rollo-liga-plzen-24062023/

A protože je od letoška Rollo liga soutěž s možnou mezinárodní účastí, lze si v přihlašovacím formuláři vybrat kromě základní české verze i anglickou, německou či polskou verzi.

Propozice ke stažení zde

Akce letos opět proběhne na jedinečném cyklo oválu v Česku Rapid Sport s převýšením na 13 metrů a šíří dráhy 8 až 9 metrů. A moderátorem Zlaté koloběžky Plzně bude oblíbený herec Vašek Liška.

Závodníci si tak po roce znovu užijí časté průjezdy přímo před intenzivně fandícím zázemím u restaurace a na kopci tribunu obsazenou mládeží. Diváci a doprovod zase uvítá zázemí, ze kterého vidí závodníky po velkou část závodu.

A kdo by nevěděl tak Rollo liga 2023 končí opět na námi pořádanými závodech 24.-25.9. v Konstantinových lázních. Závody bodu současně Eurocup a worldpróba na rok 2024, kdy pořádáme Mistrovství světa na Koloběžkách.