POZVÁNKA NA KOLOBĚŽKOVOU VYJÍŽĎKU V SOBOTU 26.4. 2014

Skvělý tip na koloběžkovou sobotu:
Rokycany – Těškov v rámci 12 km dlouhé jízdy pro veřejnost, která je součástí programu Mezinárodní Trofej Rokycan – českého poháru v silniční cyklistice. Nikdo ovšem neříká, že na koloběžce nemůžete jet už z Plzně…..
START v cca 13:00 Masarykovo náměstí Rokycany, chvíli po startu cyklo závodu Elite na 140 km na trase Rokycany-Žebrák-Těškov.
Registrovaní koloběžkáři dostanou zdarma v Těškově pivo Chodovar!
Startovné se neplatí, registrace k vyjížďce nejdéle do 12.30 ve vestibulu Městského úřadu (Masarykovo náměstí Rokycany), předběžné přihlášky možné zaslat na kolobezky@kkplzen.cz ,
V Těškově občerstvení, dětský den, testování kol Scott a hlavně již od 12:00 se konají cyklo-závody, takže se bude na co dívat a nejdéle v 16:00 předpokládaný dojezd Elite pelotonu do cíle.
Všichni musí dodržovat ustanovení zákona č.361 /2000 Sb a jsou povinni uposlechnout pokynů policie, pořadatelů a rozhodčích. Všichni účastníci se závodu zúčastňují na vlastní nebezpečí, pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé nebo jimi způsobené. Pořadatel si vyhrazuje právo nutných technických změn oproti rozpisu závodu z důvodu nepředvídaných okolností.
Šatny a sprchy, ubytování: Fotbalový stadion FC Těškov,
 

plakat-Int.trofej-Rokycan