Podzimní koloběžka 2005 – Plzeň a Rokycany 17.- 18. září 2005

SOBOTA 17.9. RYCHLOSTNÍ ZÁVOD – při Trofeji města Rokycany

Rychlostní závod pro kategorie muži a ženy se koná podvečer přímo v jádru města Rokycany. Pojede se na asfaltovém okruhu o délce 800m a 10 kol. Start je plánován mezi 18:30 – 18:50 a prezentace bude těsně před startem tj. od 18:00. Vyhlášení závodů se skromnými cenami pro vítěze bude ihned po dojezdu. Startovné je v symbolické výši 20,- Kč. Parkování je možné v blízkosti závodu. Možností k občerstvení i zábavě bude bezpočet.
Opět využíváme zajímavé nabídky od AC SPARTA PRAHA cycling, která zase trochu připomene kolobky v povědomí veřejnosti. Tento sportovní podnik je součástí obrovské lidové slavnosti s účastí až 10 000 diváků. Koloběžkáři budou sice takovým předskokanem hlavního cyklistického závodu profesionálů, ale i to určitě stojí za to.

NEDĚLE 18.9. KOLOBĚŽKOVÝ KROS – Plzeň, Borský park

Závod se koná v Plzni Borském parku. Start příchozí mládeže a dětí na 200 metrovém kole v cca 1030. Asi v 11:00 start krosu na 9 km (3 kola), pro příchozí a žákovské kategorie na 3 km. Prezentace bude těsně před startem. Vyhlášení závodů se skromnými cenami pro vítěze bude opět ihned po dojezdu. Startovné opět v symbolické výši 20,- Kč. Parkování nedaleko startu. Kategorie: žáci, žákyně (1991 – 1995), junioři, juniorky (1987 – 1990), muži, ženy (1986 – 1966) veteráni, veteránky (1965 a starší) Výše uvedené kategorie pořadatel vyhlásí při splnění podmínky, kterou je v mužských kategoriích účast 6 závodníků a v ostatních kategorií účast 3 borců/borkyň.
K trati: Startovat se bude ve stylu Le Mans, t.j závodníci poběží ke svým strojům a až po jejich dosažení vyrazí koloběžkmo zdolávat hrboly, štěrk a další traťové nástrahy. Kudy povede, zjistíte přímo na místě podle plánku a označení fáborky. Letos vzhledem k předchozímu sprintu bude trasa vedena tak, aby nezničila vaše silniční vybavení.
Závodníci mladší 18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce k účasti na závodech.
VŠICHNI ZÁVODNÍCI MUSÍ MÍT BEZPODMÍNEČNĚ OCHRANNOU PŘILBU!!
Ubytování a případný výrazný společenský program (Tour de Plzeňské putiky a kluby) zajistíme podle vašich přání a požadavků.
Kdo zažije Podzimní koloběžku, ten teprve pozná správný význam slova scootermaniak.
3,4 …….. Trhni si nohou!!!