Na plzeňsku tragicky zahynul koloběžkář

Přes celou neděli i pondělí se dotazovali členové KK Plzeň i koloběžci z celé republiky zda víme něco více o tragickém dopravní nehodě na silnici mezi Dobřany a Chlumčany na Plzeňsku, kdy zahynul koloběžkář a zda to nebyl někdo ze čelnů Klubu.
Náš člen to nebyů a upřímně řečeno nevíme téměř nic víc než obsahuje zpráva uveřejněná na Novinky.cz. a v kopii uvedená níže.
Alespoň tímto způsobem však KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ VYJADŘUJE UPŘÍMNOU SOUSTRAST VŠEM PŘÍBUZNÝM, KAMARÁDŮM A ZNÁMÝM TRAGICKY ZESNULÉHO P.L. Z CHLUMČAN.
DÁLE LZE V KAŽDÉM PŘÍPADĚ I BEZ ZNALOSTI PODROBNOSTÍ ODSOUDIT CHOVÁNÍ OBOU ŠOFÉRŮ A KK PLZEŇ TÍMTO VYJADŘUJE SVÉ ROZHOŘČENÍ NAD JEJICH PŘÍSTUPEM.
URČITĚ JE VHODNÉ PŘIPOMENOUT, ŽE NEJEN NA KOLOBĚŽCE JDE ČASTO NEAUTOMOBILOVÝM ÚČASTNÍKŮM PROVOZU DOSLOVA O ŽIVOT!!
Novinky.cz:
Jedenačtyřicetiletého muže na koloběžce srazilo auto v noci na neděli 17.9. 2006 na silnici mezi Dobřany a Chlumčany na Plzeňsku. Muže našli záchranáři již mrtvého. Řidič po srážce z místa nehody ujel. Muže ležícího na silnici přejelo ještě další vozidlo, jehož řidič také nezastavil.
DOBŘANY – Toho ale viděli svědci, kteří se ho snažili pronásledovat, ale dohonit se jim ho nepovedlo. Policii nahlásili jeho typ vozu a SPZ. Kriminalisté po něm vyhlásili pátrání. Mluvčí záchranky Lenka Ptáčková potvrdila, že muž utrpěl vážná zranění neslučitelná se životem.
Policista František Pešl Právu řekl, že zatím není jasné, zda muž zemřel při srážce s prvním vozidlem, nebo ho zabil až druhý řidič, který ho zraněného a ležícího na silnici přejel.
zdroj: pab, Právo, Novinky