MČR 2019 – ZLATÁ KOLOBĚŽKA OTEVŘELA REGISTRACI

ZLATÁ KOLOBĚŽKA, dvaceti lety ošlehaný a přitom každý rok znovu přitažlivý závod otevřel registraci.
V sobotu a neděli 22.- 23. června 2019 se koná v Plzni Mistrovství ČR 2019, náš národní koloběžkový svátek, který je letos zároveň s mezinárodní účastí (první EUROCUP 2019) a samozřejmě i 3. kolem Rollo ligy 2019.  Mistrovské tituly se budou rozdělovat v závodech kritérium, štafety a dlouhý závod.
REGISTRACE JE OTEVŘENÁ zde
Registration for individial races and relay via online form: https://www.sportt.cz/register/874
The entry form closes on 20.6.2019 at 20:00 !!
Startovné zahrnuje pro online prvních 200 přihlášených na oba dva individuální závody upomínkový předmět 0,7 l sportovní lahev s logem Zlaté koloběžky.
Pozor na zvýhodněné startovné při přihlášení a zaplacení do 15.6. 2019!
CZ Propozice ke stažení tady

V roce 2018 se na start největšího domácího koloběžkového svátku celkově postavilo 204 závodníků všech věkových kategoriích. Plzeň je tradiční koloběžková destinace a pořadatelský klub PSP – Klub koloběhu Plzeň dokáže zajistit bezvadnou organizaci, akci zároveň doprovází přes důležitost závodů uvolněná a pohodová atmosféra. Zejména sobotní průjezdy a cíl přímo před fandící restaurací se zázemím závodu jsou jedinečným zážitkem. Nedělní dlouhý závod je náročný a rychlý zároveň. Nikde jinde nevychutnáte závod po uzavřených silnicích, kde se dvakrát proháněli Mistři Světa a třikrát Mistři Evropy.
Přijeď do Plzně a prověř svoji vůli, odolnost, fyzičku a ve štafetách pocit sounáležitosti k týmu. Vždyť sdílená radost je ta největší!
Těší se na tebe organizátoři z PSP – Klub koloběhu Plzeň ve spolupráci s Českým svazem koloběhu a týmy USK CS Plzeň a Sportovniservis.cz .