Koloběžkový kalendář 2007 – intenzivní příprava

Vedení KK Plzeň je opět silným hybatelem v přípravě koloběžkového kalendáře roku 2007.
Co se týká naší západočeské arény tak připravujeme, kromě obvyklých zahajovacích i podzimních závodů a krajského projektu Koloběžkové ligy 2007, grandiózní akci OPEN MČR pro všechny možné koloběžkové nadšence od mládeže až po veterány. Čeká nás hodně práce a snad naše představy dobře zvládneme a uvedeme v život.
Co se jinak týká nejvyšší soutěže koloběžkářů České Rollo ligy, již teď je jisté, že dojde k dílčím změnám a novinkám. Po domluvě Petra Pešty s Richardem Jislem se příští rok dere do koloběžkového povědomí Liberecký kra: v říjnu 2007 zde proběhne MČR v maratonu a jedna červnová sobota bude patřit koloběžkovému open závodu.
Jsou také vedena sondážní jednání s vedením PIM o tom, že by mohli v roce 2007 znovu jet koloběžky společně s Pražským maratonem. V Lounech 30.6 – 1.7. 2007 proběhne celé ligové kolo.
Mistrovství Evropy proběhne V Německu a mělo by být v datumu 16. – 19. srpna 2007. Zkrátka pokud se podaří vše dobře složit mohl by být kalendář 2007 opět trochu revoluční, jinými slovy pokusíme se zvýšit atraktivitu koloběžek a s představit se novým lidem………….