Dvacátá sezóna přinesla našemu týmu i výtečné výsledky v Rollo lize.


Už  máme za sebou už i dvacátou klubou sezónu i 44. ročník Rollo ligy!
O proběhlém víkendu konané závody v Ostravě a u přehrady Olešná (Frýdek – Místek) určily definitivní a pro nás nádherné pořadí Rollo ligy 2018.
Láďa Provod dokázal neskutečné, ve svých 50. letech obsadil díky třetímu místu v sobotním kritériu i nedělním dlouhém závodě absolutní třetí místo mezi muži, o vítězství v kategorii veteráni nemluvě!
I další naši borci ukázali, že závěr sezóny jim chutná. Zejména v sobotním kritériu, kdy v prvních 7 mužích dojeli 4 plzeňáci a s vítězným Honzu Pavlem vlastně v pěti.
Petr Pešta se blýskl celkovým druhým místem v sobotním kritérku a šestým v dlouhém závodě. A Jindra Šmíd si šestým sobotním a osmým nedělním jasně řekl o startovní číslo v TOP 10 na příští sezónu.
Ikdyž ještě nejsou definitivní výsledky, tak je jasné, že v TOP 10 jsme s Karlem Cvalínem čtyři, což je o jednoho více než má Ultima!
A další naši borci: Kadet Miki Kubík 2x zlatý, žákyně Kamila Peštová 2x stříbrná, Markéta v neděli bronzová.
Rollo ligová – mistrovská vítězství našeho týmu a další úspěchy v kategoriích: žákyně Kamila Peštová (třetí Anděla Kubíková), Kadet Miki Kubík, master Petr Pešta (druhý Karel Cvalín), veterán Ladislav Provod. Družstvo mužů skončilo druhé, v týmové soutěži mládeže pak naši žáci a kadeti třetí.
Skvělou sezónu k 50. výročí Rollo ligy a našemu 20.výročí v závodním pelotonu jsme si užili!