S KOLOBĚŽKOU PRO RADOST v Brdech v sobotu 24. 9.2011

Závěr závodní koloběžkové sezóny obstarala akce s Koloběžkou pro radost v sobotu 24. září v Brdech, kterou uspořádal Klub Koloběhu Plzeň  a Skauti Žlutá střeklave spolupráci s Dobrovolnými hasiči Trokavec za podpory Plzeňského kraje.
Krosový závod z Trokavce do samotného srdce Brd k Padrťským rybníkům přilákal 30 koloběžkářů rozličné výkonnosti. Zatímco na špičce se závodilo, v hloubi startovního pole jeli vyznavači poklidné jízdy a rodiče s dětmi.
Dlouhou trasu 20 km zvládl nejrychleji Marek Kadlec, jenž ve finiši porazil Petra Peštu.  V ženách zvítězila Alena Kupilíková a v kategorii veteránů  Josef Trojan.  Na krátké trase 10 km pak zvítězil Jakub Mareš, v ženách Ivana Petrmichlová a závod žáků vyhrála Onderková Eliška.  Kompletní výsledky zde.
„Myslím, že přes drobné chyby musí být snad všichni s celkovým vyzněním akce spokojeni, v krásně slunném odpoledni to bylo důstojné zakončení závodní sezóny.  Mě osobně mile překvapila účast 30 závodníků, hojný závodnický doprovod a zájem veřejnosti“