ZLATÁ KOLOBĚŽKA PLZNĚ 2011

V neděli 19. června dopoledne proběhne v Plzni na Košutce za konečnou tramvaje č. 4 směrem na Záluží závod koloběžek pro všechny věkové kategorie za podpory Nadace 700let města Plzně, Plzeňského kraje a dalších partnerů.
PSP – Klub koloběhu Plzeň vás  proto zve do hrdé západočeské metropole na ochutnávku pohodové atmosféry při koloběžkových závodech ZLATÁ KOLOBĚŽKA PLZNĚ 2011 pořádané letos současně jako český šampionát na dlouhé trati!
Nejprve se uskuteční od 9:30 soutěž pro žáky základních a středních škol O NEJRYCHLEJŠÍ KILÁK NA KOLOBĚŽCE, pro zájemce je připraveno 13 koloběžek KOSTKA 20“ Street star, na kterých je nutné závod objet. Pro vítěze (nejrychlejšího)  kategorií 8 – 13 let (1998 -2003) a  14 – 17 let (1994 -1997) jsou připraveny 2 koloběžky KOSTKA, ale i ostatní závodníci mají možnost získat zajímavou cenu v rámci závěrečného slosování  a to parádní stan Hannah River.
Ihned po soutěži mládeže odstartuje Mistrovství Republiky v kategorii juniorů, seniorů i veteránů na 30 km. Ale pozor, i tak  je ZLATÁ KOLOBĚŽKA PLZNĚ nadále určena kromě koloběžkových závodníků účastnících se pravidelně České Rollo ligy i  nadšeným “amatérským“ koloběžkářům, kteří chtějí vyzkoušet svoji výkonnost s nejlepšími či jen zažít atmosféru velké koloběžkové události, v rámci MČR je vypsán i závod pro příchozí na 1 kolo (9 km) a na závodění si je možné vypůjčit koloběžku.
Začátek sezóny, hlavně maraton ve Zhořelci ukázal, že závody jsou letos vyrovnané.
Doma se náš klub představí v silném složení, včetně úspěšných závodníků Karla Cvalína a juniora Marka Kadlec, kteří získali minulý víkend dvě stříbrné medaile na druhém díle Eurocupu v západním Německu.
Silničáři dnes zalepili díry v asfaltu, takže je to s jízdou o trošku lepší, a tak nezbývá než vyrazit
Propozice ZLATÉ KOLOBĚŽKY PLZNĚ zde
Propozice Soutěže pro žáky základních a středních škol  O nejrychlejší kilák zde
Předběžná startovní listina zde