Zlatá koloběžka Plzně 2008 – hot news

Montáž koloběžky

Z posledních informací se může zdát, že se nad závodem Zlatá koloběžka Plzně 2008 trochu začínají stahovat mraky. Ano, lze to opravdu tak brát, protože na neděli předpovídají meteorologové silný déšť. I když předpověď už je oproti včerejšku malinko optimističtější a můžeme i doufat, že se nám déšť vyhne. Je tedy možné, že bude s ohlednem na počasí zkrácena délka závodu o jedno kolo. Jinak snad bude v sobotu slušné počasí a včerejší obavy z větru a deště jsou zažehnány.
Všechny KOSTKA koloběžky jsou na sobotní první závod Dětské ligy 2008 – Mc Donald´s BAGMASTER TOUR nachystány. Nutno však podotknout, že údržba byla náročná a nakonec jsme museli všechny koloběžky zbavit zadních brzd, které jen drhly a vůbec nebrzdily. O příčinách budeme informovat výrobce, zde se o nefunkčnosti zadních brzd koloběžek Street Star 20“ modelů 2006 a 2007 dále šířit nebudeme. Z údržby je také titulní fotka
Co se týká závodního obsazení Zlaté koloběžky Plzně, tak se obrazně řečeno stahují mraky nad účastí dalšího ze spolufavoritů závodů mužů, RICHARDA JISLA z Kidokai Jablonec, který stejně jako Milan Gazárek naboural své auto. Vůbec jablonecká část Kidokai má v současné době problémy, neboť talentovaná juniorka , Jessica Jislová(byla v Zlíne 3. ve sprintu), má čerstvě ruku v sádře.