ZLATÁ KOLOBĚŽKA 2015 PROBĚHLA ÚSPĚŠNĚ

03

Seriál závodů Česká Rollo liga 2015, zavítal v neděli 28. června do Plzně. Na Košutce za konečnou tramvaje č. 4 směrem na Záluží a Ledce se za slunného počasí odehrálo krásné představení 108 koloběžkářů všech kategorií, když velmi početně byly obsazeny i mládežnické kategorie.
V hlavním závodu na 45 km začala hned od startu krystalizovat čelní skupinka a i ta se záhy rozdrobila na dvě dvojičky, vedoucí duo Pelc- Kluka z Ultimy K Lap Teamu a po celý závodu pomalu ztrácící duo závodníků z pořádajícího klubu Kadlece a Provoda z PSP KK Plzeň.
Až v samotném závěru rozhodl závod pro sebe Tomáš Pelc, před druhým Michalem Kulkou a třetím Markem Kadlecem. Čas vítěze na 45 km 1 hodina 33 minut mluví za vše.
V kategorii žen z přehledem zvítězila Iva Vedralová z Ultimy, před celkově druhou Martinou Kadlecovou a třetí Evou Ševcovou, která se zároveň stala vítězkou kategorie veteránky.
V kategoriích master zvítězili Ladislav Provod a Jana Strouhalová, veteránech Jan Horák. V juniorech Jan Pavel a Petra Legátová, kadetech a kadetkách Jakub Strouhla a Kateřina Ševcová, v žácích a žákyních Marek Juřík a Renata Andrýsková.
 
Výsledky v předchozím článku