Zahajovací – první kolo Rollo ligy 2017 v Konstantinových Lázní

V termínu 13.- 14. 5.2017 se koná 1. kolo Rollo ligy 2017 v Konstantinových Lázní, pořadatelem závodů je PSP-Klub koloběhu Plzeň ve spolupráci s KK ZCA Tachov. Ano, ještě před pár dny měla být Rollo liga zahájena u Hradce Králové, bohužel se nepodařilo tamním pořadatelům zajistit uzavírku trasy pro závod. Tato nedobrá informace dorazila na vedení ČSK až ve čtvrtek 20.4.
Ale silná západočeská koloběžková komunita se nevzdala, i když čas k zařízení závodu, tak aby byly dodrženy Pravidla a Soutěžní řád, byl sotva jeden týden! Ale dokázali jsme to, Rollo liga 2017 začne v termínu, jak bylo určeno v lednu tohoto roku.  Stálo to enormní nasazení (Petra Peštu a Zdeňka Černého), velmi vstřícně a rychle jednal Obecní úřad Konstantinovy Lázně, zejména pan starosta Týzl, a s ostrahou závodní trasy pomohou místní dobrovolní hasiči.
Konstantinovy Lázně je  velmi příjemná lokalita, kraj krásné a zdravé přírody a léčivých pramenů, a co víc si přát než pod taktovkou zkušených pořadatelů otevřít už 43. ročník největší a nejstarší koloběžkové soutěže na světě –  Rollo ligy 2017!
Propozice závodu
Plánek trasy
Přihlašovací formulář
Podrobnosti k závodu
PROPOZICE RL 2017 – Konstantinovy Lázně 13-14.5 Plánek tratě – RL 2017- Konstantinovy Lázně