Výsledky Kostka kolobky Rollo ligy ČR po III. kole

Po Tour de Šumava už nastalo škrtání ve výsledcích, tedy ze šesti možných se započítávají 4 nejlepší umístění. A co lze po tomto víkendu vysledovat?
První desítku i dvacítku můžu vede i uzavírá zatím KK Plzeň. V elitní desítce mužů jsou momentálně 4 závodníci KK Plzeň, 3 Kidokai Jablonce, 2 z RC Zlín a 1 z Ultimy Praha. V ženách se na bedně utvořil silný blok závodnic KK Plzeň.
Dál, a to co se vcelku předpokládalo, že Láďa Provod i Martina Smitková musí na celkové vítězství v roce 2008 zvítězit už pouze ve dvou závodech. Pokud opět získají vítězný double v Moravské Třebové je o ligovém titulu s předčasem rozhodnuto.
V průběžném pořadí Mužů celkově je za Láďou Provodem zatím druhý Petr Pešta a třetí Richard Jisl. Na momentálně čtvrtého Michal Špinku jen bod ztrácí Honza Vlášek. V ženách celkově se na třetí místo posunula Markéta Peštová.
Na Šumavu ke všeobecnému překvapení nedorazil druhý muž loňských výsledků Milan Gazárek, a tak mu zatím za dva nevýrazné výkony ze Zlína patří průběžná 16 příčka.
Průběžné výsledky KOSTKA kolobky – ROLLO LIGY ČR 2008 po III. kole zde.