VÝSLEDKY KOSTKA kolobky ROLLO LIGY ČR 2008 po IV. kole

Po čtvrtém ligovém kole (Moravská Třebová), tedy osmi závodech už se začíná rýsovat finální ligová tabulka. Ve výsledcích se nadále škrtají z osmi možných závodů 2 nejhorší výsledky.
A co lze vysledovat?
Jednak to co se předpokládalo, že Láďa Provod i Martina Smitková po dalším získání vítězného double v Moravské Třebové získali shodně a předčasně Ligový titul 2008.
V průběžném pořadí Mužů celkově je za suverénním Láďou Provodem druhý Petr Pešta a už těžko asi o druhé místo přijde, ale o třetí místo nastává veliká tlačenice. Třetí Richard Jisl vede před čtvrtým Michalem Špinkou jen díky lepším umístěním a bod za nimi je Honza Vlášek.
V první elitní desítce desítce mužů jsou momentálně 3 závodníci KK Plzeň, 3 Kidokai Jablonce, 2 z RC Zlín a 2 z Ultimy Praha. V ženách se na bedně utvořil silný blok závodnic KK Plzeň, přičemž o 2 místo svedou souboj Markéta Peštová a Patricice Kadlecová.
V žácích bude až do konce napínavý souboj mezi zatím vedoucím Michalem Seemannem a druhým Markem Kadlecem. Marek přechodem na velkou koloběžku výrazně zrychlil, v Třebové měl při kritériu 3 čas ve spojené kategorii se ženami a Michal to tak bude mít s uhájením vedoucí pozice hodně těžké.
Průběžné výsledky KOSTKA kolobky – ROLLO LIGY ČR 2008 po IV. kole zde.