Výsledky druhého kola dětské ligy – Mc Donald's Hervis tour

Michal Provod

Fotkou lídra kategorie hoši 6-7 let, Míši Provoda, začínáme zprávu o druhém závodě naší ligy, který 30.5. 2007 přilákal 31 mladých sportovců.
Doubravecký areál SKP RAPID sport přivítal opět poslední středu v měsíci mladé sportovce na druhém závodě dětské Mc Donald´s HERVIS TOUR, kde mohly děti ve věkových kategoriích od 6 – 12 let soutěžit na kolech a koloběžkách. Počasí se znovu vydařilo, a tak se závodilo v perfektních podmínkách. V rámci cyklistické akce Giant liga Plzeň 2007 se na start náborových závodů postavilo 31 mladých sportovců, kteří se pak mohli poměřit s ostatními soupeři na oválu, který jim zaručoval bezpečnou jízdu v závodě a pro jejich rodiče dokonalý přehled přímo z prostor startu a cíle . Pro nejlepšího nadějné sportovce v jednotlivých kategoriích byli připraveny dresy a věcné ceny, které jim předával Ing. Ladislav Provod jeden z našich nejlepších českých jezdců na koloběžce. Pokračování dětských závodů v areálu SKP RAPID sport na Doubravce je opět poslední středu v měsíci 27. června od 16:00hod.
Průběžné výsledky DĚTSKÉ KOLOBĚŽKOVÉ LIGY 2007 ve formátu Microsoft Excel (.xls) ke stažení zde.

Výsledky 2. závodu 30.5. 2007

Hoši 6-7let (1.100m) cyklistika

  • 1.místo Karel Tyrpekl (Cheb)
  • 2.místo Michal Provod (Plzeň)
  • 3.místo Martin Pešťák (Plzeň)
  • 4.místo Jan Hašek (Plzeň)
  • 5.místo Antonín Hlaváček (Plzeň)
  • 6.místo Jan Burian (Plzeň)
  • 7.místo Radek Cibulka (Plzeň)
  • 8.místo Dominik Fiala (Cheb)
  • 9.místo Adam Hašek (Plzeň)
  • 10.místo Tomáš Moureček (Plzeň)
  • 11.místo Jonáš Vaic (Plzeň)

Hoši 6-7let (1.100m) koloběžky

  • 1.místo Michal Provod (Plzeň)
  • 2.místo Jan Hašek (Plzeň)
  • 3.místo Jan Burian (Plzeň)
  • 4.místo Karel Tyrpekl (Cheb)
  • 5.místo Radek Cibulka (Plzeň)
  • 6.místo Tomáš Moureček (Plzeň)
  • 7.místo Adam Hašek (Plzeň)
  • 8.místo Dominik Fiala (Cheb)
  • 9.místo Jonáš Vaiz (Plzeň)

Dívky 6-7let (1.100m) cyklistika

  • 1.místo Markéta Vaicová (Plzeň)
  • 2.místo Saša Svobodová (Plzeň)
  • 3.místo Kateřina Zvonařová

Dívky 6-7let (1.100m) koloběžky

  • 1.místo Markéta Vaicová (Plzeň)
  • 2místo Saša Svobodová (Plzeň)

Hoši 8-9let (2.200m) cyklistika

  • 1.místo Josef Hlaváček (Plzeň)
  • 2.místo Jan Šverdík (Cheb)
  • 3.místo Jan Kroupa (Plzeň)
  • 4.místo Václav Zvonař (Plzeň)

Hoši 8-9let (1.100m) koloběžky

  • 1.místo Jan Skypala (Plzeň)
  • 2.místo Josef Hlaváček (Plzeň)
  • 3.místo Daniel Šverdík (Cheb)
  • 4.místo Jan Kroupa (Plzeň)

Dívky 8-9let (2.200m) cyklistika

  • 1.místo Petra Vaňková (Černošce)

Dívky 8-9let (1.100m) koloběžky

  • 1.místo Petra Vaňková (Černošce)

Hoši 10-12let (4.400m) cyklistika

  • 1.místo Tomáš Kos (Toužim)
  • 2.místo Petr Fiala (Cheb)
  • 3.místo Jan Rajchart (Újezd u sv. Kříže)
  • 4.místo Jan Vojta (Plzeň)
  • 5.místo Lukáš Provod (Plzeň)
  • 6.místo Jaroslav Snášel (Železná Ruda)
  • 7.místo Denis Bäuml Plzeň)
  • 8.místo Lukáš Holub (Plzeň)
  • 9.místo Marek Kadlec (Plzeň)

Hoši 10-12let (1:100m) koloběžky

  • 1.místo Lukáš Provod (Plzeň)
  • 2.místo Kadlec Marek (Plzeň)
  • 3.místo Jaroslav Snášel (Železná Ruda)
  • 4.místo Lukáš Holub (Plzeň)

Dívky 10-12let (4.400m) cyklistika

  • 1.místo Tereza Kreuzigerová (Zruč)
  • 2.místo Martina Červená (Plzeň)

Dívky 10-12let (1.100m) koloběžky

  • 1.místo Tereza Kreuzigerová (Zruč)
  • 2.místo Martina Červená (Plzeň)