VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2009 JE DÁVNO ZA NÁMI

Pravda, už trochu vousatá aktualita,
už je to víc jak 7 dní co jsme se vrátil z parádního velikonočního soustřeďka. A právě přes pozitivní zážitky sdělované v rámci klubu se pomalu nedostalo ani na web.
Zkrátka v Jesenici u Rakovníka se nám velmi dařilo. Tréninkové terény se daly vybrat jak rovinaté, tak do těžkých a dlouhých kopců. Povrchy silnic byly vesměs nově opravené, takže kola krásně valila a velikým překvapením pro nás bylo jak málo v dané oblasti, tedy kromě dvou hlavních tahů, jezdí aut. Počasí přálo, takže celý tým najel možná až moc veliký objem kilometrů, ale do celkové přípravy se jistě neztratí.
Tým se v tréninku rozdělil prakticky na dvě skupiny, malou, kde se navzájem honili ve vysokých rychlostních průměrech dva reprezentanti PSP KK Plzeň – Pešta S Provodem. A o dost početnější skupinu skládající se jak z žen, opatrněji začínajících mužů, tak nadějných žáků, kteří zanechali velmi dobrý dojem. Marek Kadlec a Lukáš Provod zapracovali na technice jízdy a jejich projev byl celkově pěkný. Dá se říci, že stačily ženám a mnozí panové s nimi budou mít na společných tratích co dělat.
Od té doby jsme absolvovali sportovně společenskou akci Antybál a máme dalšího nového člena – závodníka, už v Moravské Třebové ho poznáte.