logo PSP klub koloběhu Plzeň

PSP - klub koloběhu Plzeň

Třetí kolo Plzeňské koloběžkové ligy je za námi a prázdniny před námi

Vyhlášení vítězů

Na konci školního roku ve středu 27. června proběhlo již třetí pokračovaní Plzeňské koloběžkové ligy 2007 (Mc Donald – Hervis CUP na kolech a koloběžkách) a děti mají možnost si tento okamžik zpestřit opravdovým koloběžkovým závodem. Závod byl okořeněn přítomnosti klauna Ronalda, který všechny děti krásně povzbuzoval a předával krásné ceny. mezi nás pozve určitě další závodníky a závodnice. Bude to veliké tak taky přijďte.
A jak to dopadlo na stupních vítězů?
Nejmladší kluky (6 -7 let) opět vyhrál Michal Provod před druhým Honzou Haškem a třetím Honzou Burianem. Kluci si tak zachovali pořadí z prvního závodu. V dívkách stejné věkové kategorie vyhrála Markéta Vaicová. V kategorii 8 – 9 let byl první Honza Skypala před a druhým Danem Šverdíkem a třetím Karlem Terpeklem .
V kategorii největších pánů kluků (10-12 let) pak došlo k velkému překvapení kdy poměrně jasně podlehl dosavadní suverén Lukáš Provod Markovi Kadlecovi. Třetí byl opět Jarda Snášel. V dámách se jim snažia statečně konkurovat Tereza Kreuzigerová.
A PROTOŽE JSOU KOLOBĚŽKÁŘI SPRAVEDLIVÍ NEDOSTÁVALI ŽLUTÁ TRIČKA VÍTĚZOVOVÉ, RESPEKTIVE TI, KDO UŽ JE MAJÍ, ALE TI KDO SKONČILI ZA TÍM KDO UŽ ŽLUTÝ TRIKOT MÁ. Takže své tričko má od středy Dan Šverdík, a taky Honza Burian.
Další kolo ligy je pak 25. července 2007.
Fotky, i kompletní výsledky závodu kol i koloběžek naleznete na zde.