TRADIČNÍ ŠTĚDRODENNÍ VYJÍŽĎKA NA KOLOBĚŽCE – 2014

Rok se opět sešel s rokem a zase je před námi Štědrý den a i letos bude nejen pro členy KK Plzeň, ale pro všechny koloběžkové nadšence přichystaná lehká Štědrodenní vyjížďka po Plzni. Neskutečné, stane se tak již podevatenácté !
Finální sraz koloběžkářů (loučení i uvítání) je pod vánočním stromkem na náměstí Republiky mezi 11:30 – 11:40.
Kdo má chuť, může přijet už před desátou do Lobezkého parku, kde se od 10:00 běží krátký přespolní běh – Lobezký motokros – a třeba si i závodit v běhu. (ale je, faktem, že závodníci pak sraz na náměstí už nestíhají).
Z náměstí Republiky vyrazíme do ulic, což znamená, že prakticky nejbližší cestou dojedeme na Bory do hospody Flora, kde také podevatenácté posedíme nad teplým nápojem a přípitkem pak předčasně uzavřeme proběhlý rok.
Asi znovu bude nad 0° a nikoli jako v roce 1996, kdy jsme poprvé ve čtyřech (Petr a Michal Peštovi, Jirka Růžička a Jirka Černá) po srazu v Jagelonské ulici vyrazili v mrazu – 4°C a občasným sněhem kroužit městem a okolo Litické přehrady a poprvé na Štědrý den zavítali do restaurace FLORA na Borech, kde jsme dnes v podstatně vyšším počtu vítanými štědrodenním hosty.