Start závodní sezóny a svatba v sobotu 22.4. v Plzni

Novomanzele

V sobotu 22. dubna se rozjela v pořadatelské režii nejúspěšnějšího koloběžkového klubu posledních let – Klubu koloběhu Plzeň závodní koloběžková sezóna roku 2006.
Závodu se celkově zúčastnilo 25 koloběžkářů, jinak následné společenské akce – svatebního obřadu koloběžkového páru ( Petra Pešty a Markéty Štejrové) určitě přes 100 lidí.
Pozvaní svatební hosté pak nádherně rozjeli svatební párty, o radosti a skvělé atmosféře určitě svědčí to, že novomanželé dorazili domů ve 3:20 ráno. Zkrátka taková životní událost vyžaduje i přes jasné porušení nejen sportovní životosprávy. výjimečné nasazení.
Pokud se vrátíme k závodu na 10 kol, tak i přes těžkou porci v předchozích trénincích najetých kilometrů, dokázalo své kvality trio Provod, Cvalín, P. Pešta.
Tito borci jasně obsadili stupnění vítězů, když vyhrál Petr Pešta, před Láďou Provodem a Kájou Cvalíkem. „Myslím si tedy, že mi to kluci nakonec tak trochu nechali, zejména Láďa, ale kdo jiný by měl v takový pro něj významný den zvítězit.“ dodávám já dnes už čerstvý novomanžel Plzeň Petr Pešta.
Koloběžkové dění však tímto závodem v Plzni nekončí. Již za necelé 3 týdny, o víkendu 13. – 14. května, přivítá Plzeň mezinárodní závody a to Evropský pohár.