SPORTOVEC MĚSTA PLZNĚ 2009 – LADISLAV PROVOD NEJLEPŠÍ MEZI NEOLYMPIJSKÝMI SPORTY!V pátek 26. března večer se konal v zaplněném sále plzeňského Parkhotelu Galavečer plzeňského sportu – anketa Sportovec města Plzně 2009 a KK Plzeň slaví historický úspěch. Ladislav Provod se stal vítězem této ankety v kategorii neolympijských sportů! Koloběžkáři mezi sebou mají Sportovce města Plzně za rok 2009.
Ještě jednou tímto Láďovi gratuluji a jsem rád, že jsem byl přímo u toho a mohl si s ním užít a vychutnat pocit z tohoto prestižního ocenění.
Proběhly nominace představení úspěšných týmu, na pódiu se představují za stříbrnou štafetu z Mistrovství Evropy Markéta Peštová a Martina Smitková, přebírají ocenění za umístění v TOP 5.  Následuje abecedně  10 nominovaných jednotlivců na pódiu se představuje Láďa Provod a přebírá ocenění za umístění v TOP 10.   Všichni se vrací ke stolu a spojeně kvitujeme atmosféru a tento klubový úspěch. Ani moc nevnímáme slova moderátora o tom, že se přistupuje k vyhlášení vítězů a najednou: „ vítězem v kategorii neolympijských sportů se stává Ladislav Provod  z PSP – Klubu koloběhu Plzeň za 3 zlaté medaile,……… na domácím koloběžkovém Mistrovství Evropy v červenci 2009“, v první chvíli jsem si myslel, že jsem se přeslechl, otočím se na vedle sedícího Láďu a ten se s překvapeným výrazem ve tváři zvedá a za potlesku celého sálu míří k pódiu , přebírá ocenění …….. . Prostě paráda, večer jsme pak vychutnali plnými doušky, bylo co slavit. D
Video-prezentace naší hvězdy, které bylo promítáno i v záři reflektorů slavnostního večera můžete spatřit zde
Na závěr snad mohu prohlásit, že Láďa Provod je 99,99% prvním koloběžkářem na světě, který dosáhl na tuto sportovně společenskou metu!