S koloběžkou pro radost

V sobotu 12.5. 2007 Koloběžkový závod, či jen jízda, s čipovou časomírou jak pro závodní jezdce tak i pro ty co si chtějí užít bezstarostnou jízdu na koloběžce centrem Prahy bez dopravy!
VEŘEJNÝ ZÁVOD PRO VŠECHNY PŘÍZNIVCE KOLOBĚŽEK.
ŽÁDNÉ STARTOVNÉ!!!..
JEDINÝM OMEZENÍM JE LIMIT 60 ÚČASTNÍKŮ a VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ!!!
Sobota 12. 5.2007 v rámci PIM – Maratónského víkendu
– 10km po trase in-line závodu
Start KOLOBĚŽEK cca 16:40 – Nábřeží Ludvíka Svobody (pod Štefánikovým mostem)
Cíl Pařížská ul. (Staroměstské náměstí)
Závod je otevřen všem účastníkům bez rozdílu věku či pohlaví, v cíli budou oceněni drobnými cenami první tři koloběžkáři.
REGISTRACE K ZÁVODU nejdéle do 9. května 2007 uzávěrka ve 14:30 hod a to e-mailem na petr.pesta@kkplzen.cz event. i faxem na 377 927 003 je nutné vyplnit následující údaje:
Jméno Příjmení Adresa Město PSČ Dat. nar. e-mail tel.
Trasa závodu (Seznam ulic):
Start: Nábř. Ludvíka Svobody, Těšnovský tunel, Rohanské nábřeží, Šaldova, Sokolovská, Švábky, Voctářova, Štorchova, Libeňský most, Jankovcova, U Uranie, Přívozní, U pergamenky, Ortenovo nám., U Uranie, Jankovcova, Jateční, Komunardů, Bubenské nábřeží, Nabř. Kapitána Jaroše, Nabř. Edvarda Beneše, Čechův most, Cíl: Pařížská
Mapu najdete na(http://www.pim.cz./index.php?action=main&subject=259 )
Vyzvedávání startovních čísel
Ke startovnímu číslu dostane každý účastník startovní tašku s oficiálním tričkem a dárky od partnerů PIM. V cíli pak každý účastník obdrží medaili. Startovní tašky a čísla si můžete vyzvednout v Marathon Sport Expo v Průmyslovém paláci na pražském výstavišti 10.května 2007 od 12 do 20 hod, 11.května od 10 do 20 hod a 12.května od 10 hod do startu závodu.
Časomíra bude prováděna čipovým systémem společnosti Winning Time. Čip musí být pevně připevněn na noze. Na čipy bude při vyzvedávání start. čísla v Marathon Sport Expo vybírána vratná záloha 500 Kč. Tato záloha bude vracena ihned po dojezdu v prostoru cíle. Maximální lhůta na vrácení čipu je do 14-ti dnů po závodě na adrese kanceláře PIM.
Pravidla – Povinnosti závodníků:

  • Ochranná přilba odpovídající právním předpisům a bezpečnostním normám je povinná pro všechny závodníky, nedodržení tohoto pravidla znamená zákaz startu!
  • Každý účastník startuje na vlastní zodpovědnost. U dětí mladších 15-ti let přebírají veškerou odpovědnost vyplívající z účasti na závodě rodiče. U dětí mladších 15-let je na přihlášce nezbytný podpis rodičů.
  • Každý závodník je odpovědný za svůj fyzický i psychický stav.
  • Závod se bude konat za každého počasí. Organizátoři nepřebírají zodpovědnost za škody na majetku nebo zranění související s účastí na závodu nebo jeho návštěvou.
  • Občerstvení bude k dispozici na trase a v cíli.
  • Organizační výbor má právo kdykoliv ukončit registraci bez předchozího upozornění

OSTATNÍ
Vydání výsledků
Celkové pořadí koloběžkového závodu bude vedené u rankingu in-line závodu na stránkách pim.
První pomoc
První pomoc bude zajištěna Zdravotní záchrannou službou Hl. m. Prahy v prostoru startu, cíle a také podél trati.
Úschovna osobních věcí
PIM zajistí úschovnu osobních věcí na startu a jejich převezení do prostoru cíle na Staroměstském náměstí. Více informací naleznete v technické obálce spolu se startovním číslem.
Nabídka Českých drah
I v roce 2007 vám PIM ve spolupráci s ČD nabízí slevy na jízdném. Všichni účastníci mají možnost využít speciální slevy VLAK PLUS >> Při nákupu zpáteční jízdenky do Prahy požadujte tento speciální 50% tarif. Na zpáteční cestě jste povinni se prokázat startovním číslem!
Zvýhodněné vstupné do vybraných pražských památek
Po prokázání startovním číslem má každý běžec právo uplatnit vstupné 20,- kč do následujících vybraných objektů PIS od 11.5. do 13.5.2007:
Petřínská rozhledna (do 22:00)
Bludiště Petřín (do 22:00)
Věž Chrámu Sv. Mikuláše (do 18:00)
Malostranská mostecká věž (do 18:00)
Staroměstská mostecká věž (do 22:00)
Saroměstská radnice (do 18:00)
Prašná brána (do 18:00)
Zámek Ctěnice (do 18:00)
Kočárovna Ctěnice (do 18:00)
MHD zdarma
Pražská MHD, zajišťovaná Dopravním Podnikem hl. m. Praha bude v den závodu zdarma od 7 do 22 hodin pro všechny účastníky, kteří se prokáží startovním číslem.
Další informace o Maratónském víkendu na ( http://www.pim.cz/), ke koloběžkám se podpůrně vztahují informace k Algida in-line závodu.
ŘEKNĚTE O KOLOBĚŽCE PRO RADOST SVÝM KAMARÁDŮM A ZNÁMÝM
TĚŠÍME SE NA VÁS, v PRAZE NA VIDĚNOU
S KOLOBĚŽKOVÝM POZDRAVEM …3,4…… TRHNI SI NOHOU !!
Prague International Marathon a PSP -KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ