S KOLOBĚŽKOU PRO RADOST 24.9.

Na závěr koloběžkové sezóny zveme za podpory Plzeňského kraje všechny koloběžkáře na krosový závod do samotného srdce Brd, v sobotu 24. září odpoledne – start v 15:00 v obci Trokavec u hospody, kde proběhne i prezentace k závodu.

Jde o akci, která je pro ÚPLNĚ VŠECHNY.

Přijeďte se třeba jen tak lehce projet, poznat a vychutnat  jedinečný terén a krásu Padrťských rybníků a nebo si zazávodit na vlastní či  zapůjčené koloběžce. Partnerem akce je půjčovna koloběžek http://www.kolobezky-plzen.cz/canard-zero-cz/5-PUJCOVNA
Přesná trasa závodu je zatím stále ještě vyjednávána s Vojenskými lesy a statky ČR, s.p. a Vojenským Újezdem Brdy. Naším cílem je trasa, která povede z Trokavce k hrázi Padrťských rybníků a v jejich okolí. V případě nemožnosti takového vedení závodu máme připravenu i záložní trasu.  Plánovaná trasa  je částečně po lesních cestách i asfaltkách, nutno je však počítat s dírami a štěrkem – prostě kros! Bude připraveno několik tras, nejkratší bude cca 7 km a nejdelší cca 28 km.
Startovné bude pravděpodobně 70,-Kč
Další informace  budou postupně přibývat
V Trokavecké hospodě je dostatek občerstvení a pokud by nějaká skupina plánovala dlouhé rozloučení se sezónu je pan hostinský ochoten v případě zájmu setrvat až do nedělního rána.
Organizátoři nepřebírají zodpovědnost za zranění účastníka akce a případné ztráty a poškození výstroje před, po a během závodů. Účastníkům doporučujeme sjednat si na dobu závodů individuální pojištění.
Oficiální mapka Brdského vojenského prostoru