Půlmaratón Moravským krasem

plakatblansko.jpg

V sobotu odpoledne 16. srpna nebude probíhat jen MS koloběžek v Holandsku, ale také u nás doma v Česku pěkná akce v Moravském krasu se startem na náměstí v Blansku a otočkou přímo na parkovišti u Punkevních jeskyní! Je to předně akce atletů, Mezinárodní půlmaratón Moravským krasem, ale dostali jsme krásnou pozvánku, abychom se vydali na trať těsně před nimi. Startovat se bude před 16:00, nejpravděpodobněji v 15:45 a vyzkoušet poměrně nenáročnou 21km dlouhou trasu mohou všichni koloběžkáři.
Prezentace k závodu je od 14-15.30 na nám. Republiky – hotel Dukla a startovné je ve výši 150,-Kč. Trasa závodu: dva okruhy městem, dále podél závodu ČKD do Moravského krasu s otočkou na parkovišti u Punkevních jeskyní a zpět.
Se žádostí o bližší informace se buď obracejte do 6.8. na Pavla Legáta: Legat234@seznam.cz nebo gsm 728 203 250.
Je to báječná příležitost jak si zazávodit, za start získat tričko a k tomu se třeba ještě vykoupat v Blansku na koupališti či krytém bazénu a nebo vyrazit do krásné přírody Krasu prohlédnout si třeba propast Macocha a nebo se projet na říčce Punkvě jeskyněmi. Kdo však má zájem o plavbu na Punkvě, musí si ji s dostatečným předstihem rezervovat, zejména o prázdninách nemáte bez rezervace šanci.