PŮLMARATÓN MORAVSKÝM KRASEM 15.8.2009

V sobotu odpoledne 15. srpna nebude probíhat jen Evropský pohár koloběžek v Německu, ale také u nás doma v Česku pěkná akce v Moravském krasu se startem na náměstí v Blansku a otočkou přímo na parkovišti u Punkevních jeskyní! Je to hlavně akce atletů, 15. ročník Mezinárodního půlmaratónu Moravským krasem, ale dostali jsme krásnou pozvánku, abychom se vydali na trať těsně před nimi.
Start koloběžek bude před startem běhu (16:00), nejpravděpodobněji v 15:50 a vyzkoušet poměrně nenáročnou 21km dlouhou trasu mohou všichni koloběžkáři.  Trať jsou  dva okruhy městem po Masarykově na Gellhornovu ulici, podél závodu ČKD Blansko do Moravského krasu s otočkou na parkovišti u Punkevních jeskyní a zpět.
Kategorie koloběžek muži/ženy
Prezentace 14:00 – 15:30 na nám. Republiky – hotel Dukla
Startovné 150,-Kč 
Start před hotelem Dukla na nám. Republiky v Blansku
Předběžnou přihlášku lze poslat se jménem, datem narození, bydlištěm, klubem a kategorií koloběžky M/Ž na:  ask.blansko@quick.cz. Když pak na místě bude nutné uhradit startovné a podepsat účast v závodě na vlastní nebezpečí.
Ohlasy z loňského závodu jsou velmi příznivé a tak i letos je to báječná příležitost jak si zazávodit, za start získat nejspíš opět tričko a k tomu se třeba ještě  vykoupat v Blansku na koupališti či krytém bazénu a nebo vyrazit do krásné přírody Krasu prohlédnout si třeba propast Macocha a nebo se projet na říčce Punkvě jeskyněmi. Kdo však má zájem o plavbu na Punkvě, musí si ji s dostatečným předstihem rezervovat, zejména o prázdninách nemáte bez rezervace šanci!