PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE A FANDI ŠAMPIÓNŮM! ZLATÁ KOLOBĚŽKA 2016

logo ZLK

Poslední červnový víkend (25 – 26. června) proběhne v Plzni český koloběžkový svátek –  Mistrovství republiky a v sobotu jsou v rámci šampionátu vypsané i samostatné veřejné závody pro hobby koloběžkáře včetně dětí.
Na ZLATÉ KOLOBĚŽCE 2016 máte jedinečnou příležitost vidět, v jaké formě jsou nejlepší čeští závodníci týden před Mistrovstvím světa v Austrálii a pak si tu samou trasu vyzkoušet ve svém hobby závodu!
Vlastní závody mají i menší děti, Mini Zlatá koloběžka je pro děti do 10 let ve dvou kategoriích: nejmladší předžačky/předžáci  (2009 a mladší) a  předžačky/předžáci (2007-  2008).
Přehledná široká trasa, elitní závodníci ve vypjatém a divácky atraktivním závodu s předpokládaným hromadným finišem o Mistrovské tituly. A pak závod dětí a hobíci, zkrátka pohodový den, kde mohou celé rodiny společně trávit svůj volný čas sportem.
A v cíli závod nekončí na blízku je restaurace a zahrádka se slunečníky, kde se je možné se schovat v případě nepříznivého počasí, ale hlavně v klidu posedět a probrat čerstvé zážitky.
A komu by se na koloběžkách zalíbilo a chtěl hned na další parádní podnik, má možnost hned 2. července u Vltavy v Rožmberku: http://www.rozmberkap.cz/