POZVÁNKA NA JARNÍ SOUTŘEDĚNÍ KOLOLOBĚŽEK 2013

Snad už se má pravdu oteplit, takže se i my v Plzni probouzíme ze zimního spánku a rychle sestoupíme na stupátko mezi 2 koly.
Najet první koloběžkové kilometry jsme se  rozhodli,  už o nadcházejícím víkendu 13. – 14. dubna , kdy pořádáme  pod hlavičkou KK Plzeň otevřené koloběžkové soustředění, pro výkonnostní sportovce, hobíky, výletníky a jejich  rodinné příslušníky.
Akce je otevřená a tímto Vás  zveme, a vzít sebou můžete i další kamarády a známé.
Místo konání  Sportovní  areál Chvojkovský mlýn kousek od Jesenice na hranici Plzeňského a Středočeského Kraje, ( 55 km z Plzně a 95 z Prahy) není to sice žádný středobod Česka, ale v místě jsou lehké i těžké terény, možno pořádat i výlety do zajímavých míst, jezdí  poměrně málo aut, takže víme kam a jak náročná trasa vede.
V plánu máme Plnou penzi, jednak kvůli účasti dětí a tak i relativně kratším a dynamičtějším tréninkům (výkonnostních koloběžkářů) . Kdo by chtěl delší výlety, je možné domluvit i polopenzi.
Co se týká  finanční náročnosti, cena za Plnou penzi s ubytováním je  tabulková dospělí  450-Kč  + 18 Kč obci,  Děti 9 -15 390,- Kč, Děti  4- 8  350,-Kč, a pod 3  roky asi i zdarma.
V případě vašeho zájmu se ozvěte co nejdříve, je to akce extra rychlá, pro hladký průběh je nutné nahlásit počty  nejpozději ve středu 10.4.  odpoledne. 
Kontakt: koloběžky@kkplzen.cz či 736 484 250