Pozvánka na 5. Grand Prix Říčany, sobota 8.září

Pozvánka na Grand Prix v Říčanech

Jak to tak vypadá, tak na podzim se koloběžkáři rozhodně nudit nemusí. Přišla krásná pozvánka na již pátý ročník Grand Prix Říčany, která se koná v sobotu 8. září 2007.
Možná už jste o této akci slyšeli. Kdo ne, tak vězte, že loni se zúčastnilo Říčanské grand prix 191 účastníků a letos by rádi překonali dvoustovku. Kategorie jsou od nejmenších ratolestí přes hobíky až po “profíky“ a více kolobrndy. Start první kategorie je od 14.00 hodin v centru města.
Po internetu se podíváme na Říčanskou grand prix, její předchozí ročníky, pravidla, fotky a další zajímavosti na http://www.kolobrnda.unas.cz, konkrétní článek a výsledky ke čtvrtému ročníku jsou přímo na linku http://www.kolobrnda.unas.cz/gp06.htm ).
Myslím, že zejména koloběžkáři z české kotliny mají dobrý tip na sobotní výlet a zároveň třeba pomoct s překonáním počtu 200 závodníků. Zkrátka vypadá to, jako dobrá příležitost na pohodové vyžití na koloběžce a možná lze trošku přirovnat k legendární Grand Prix Bechyně, a proto kdo letos nebyl v Bechyni, má podobnou příležitost ve středních Čechách!