PLZEŇSKÁ 24 HODINOVKA BUDE LETOS 28- 29.5.2010

Po loňské zkušební akci, která se po přeložení uskutečnila až 9. října se letos skauti ze SKAUTSKÉHO STŘEDISKA STŘELA PLZEŃ. chystají uspořádat 24 hodinovku družstev a velké závody dětí.
Celá akce proběhne 28. až 29.5. 2010 na stejném místě jako loni. Tedy ve městě koloběžkám nakloněném –  Plzni a start se zázemím závodu bude 400 m vzdušnou čarou od sídla KK Plzeň na Doubravce ve skautských klubovnách, taktéž i trasa povede nedaleko od nás příjemnou krajinou v okolí kopce Chlumu a dalších cestách pro pěší a cyklisty a koloběžkáře samozřejmě taky. KK Plzeň  samozřejmě pomůže zejména poskytnutím koloběžek.
Týmy by měli být osmičlenné, ale závody jsou otevřené pro všechny zájemce i smíšená družstva, zkrátka všechny koloběžkové nadšence. Jakmile bude víc informací, dozvíte se je jako první.
A hned po 24 hodinovce proběhne následující víkend 22.-23.5  ZLATÁ KOLOBĚŽKA PLZNĚ 2010, zahajovací závody Česko Rollo ligy – soutěže Mistrů Evropy -a aby to bylo stylové, tak právě na tratích Mistrovství Evropy na koloběžkách 2009.
S jedním hlavních pořadatelů  24 hodinovky  – Jakubem Marešem, zvaným  Kuře, pak dále společně chystáme podzimní S KOLOBĚŽKOU PRO RADOST, a to 25.9., lokalita Brdy či jiná krásná přírodní v okolí Plzně.  Bude se jednat o „koloběžkový potlach“ pro všechy možné koloběžkáře s nenáročnou trasou.
Takže nezapomeňte si raději už teď termíny zapsat do kalendáře.