Oprava výsledků V. kola i průběžného ligového pořadí

Na základě protestu rodičů závodníka rozhodl společný organizační výbor po shlédnutí fotek i krátkého video záznamu z dotčeného 5. kola o vrácení výsledů do původní podoby.
Je skutečně nesporné, že Lukáš Provod startoval společně se svojí správnou kategorií jen na koloběžce a tudíž ho nelze v ní hodnotit.
Jinak jak jistě víte ve středu 27.8. máme ligové finále. Pro nejlepší ligové závodníky se již chystají medaile a ceny. Tak všichni přijďte, myslím, že nějakou maličkost budeme mít pro každého.
OPRAVENÉ VÝSLEDKY PŘED LIGOVÝM FINÁLE JSOU ZDE!
Pro bodování do ligy připomínám, že vítězem ligy se stane v každé kategorii jednotlivec s nejvyšším součtem bodů udělených za umístění v daném ligovém kole. Ze šesti vypsaných ligových kol se v celkovém hodnocení odečítají dva ligové závody s nejhorším výsledkem, tedy bylo nutné pro pokud možno plný bodový zisk absolvovat minimálně 4 závody. Kdo z vás jich odjel více, tomu se budou škrtat nejhorší výsledky. Zatím jediný pro koho platí tohle pravidlo je Martin Pešťák, který jako jediný nechyběl na žádném závodě a díky parádním výsledkům jasně vede kategorii kluků 8-9 let.