O víkendu 30.9 – 1.10. končíme již 19. Rollo ligovou závodní sezónu!

Ano je to tak, i termínově sedí začátek října.  Už v roce 1998 trio Petr Pešta, Michal Pešta a Karel Cvalín ochutnali dvě ligová kola, v Kadani a na Přehradě Bystřička u Valmezu. Do Valmezu přijeli i Finové a Holanďané, Češi poprvé viděli koloběžky Kickbike s velkým předním kolem a jelikož o sobotním večeru byla založena IKSA  (od roku 1999 se pak rozběhly Eurocupy), došlo při nedělní Svazové Valné hromadě k otevření Rollo ligy i pro jiné než 12“ koloběžky.
A teď po 19. letech míříme do nové destinace do Březího u Říčan, v první sezóně odjeté naplno i se závodníky v mládežnických kategoriích.  A naše mládež má reálné šance na premiérové ligové tituly a další pozice na celkových stupních vítězů ve svých kategoriích!   A svoje jisté mají i zkušení závodníci Láďa Provod a Karel Cvalín v kategorii Masters. Tito dva borci pak společně s Petrem Peštou, za pomoci Martina Kadlece a Jindry Šmída, získají třetí místo v kategorii družstev.
Pravdou je, že letos poprvé od roku 1999 nezískáme hlavní titul ani v kategorii muži ani ženy, přesto ani tato sezóna není a neskončí vůbec špatně, stačí dopnit – úspěchy na Mistrovství Evropy.. :).