NABÍDKA UPOMÍNKOVÝCH PŘEDMĚTŮ ME 2009

Po skončení Mistrovství Evropy na koloběžkách 2009 se při likvidování akce potvrdilo, že z důvodu neúčasti kategorie juniorek, a pak občasné absence kadetů, juniorů či veteránek zůstal poměrně veliký počet vítězných plaket s maskotem ( koloběžkářem) ME 2009.
A protože je maskot hodnocen velmi kladně, rozhodli jsme se na zbylé koloběžkáře na podstavci umístit štítek s datem a místem akce a dát možnost získat tuto jedinečnou originální věc i dalším zájemcům,  jako upomínkový předmět na právě skončený šampionát. Částka není nikterak přemrštěná – 90,-Kč/ koloběžkář na podstavci.
Dále zůstalo i několik krásných bleděmodrých hrnečků s jedinečné originální série k ME 2009. Proto je možné těchto několik kusů zakoupit za 55,-Kč/ hrneček.
Dále se připravuje DVD s dokumentárním filmem (minimálně 30 min), se záznamem všech závodů ME 2009 i další důležitých okamžiků. Dále fotkami ze všech závodů, včetně personální galerie všech závodníků. DVD objednávejte přes E – shop.
Maskota a hrnečky lze objednat pouze přes email kolobezky@kkplzen.cz
Objednané věci je pak možné zaslat poštou a nebo předat osobně na nejbližších závodech, když takhle ušetříte za poštovné a balné, které bude cenu navyšovat o cca 50,-Kč.