NA ŠTĚDRÝ OPĚT NA KOLOBĚŽCE!

Člověk se párkrát odrazí na stupátku a už zase je před námi Štědrý den.
Takže i letos 24.12. je  nejen pro členy KK Plzeň, ale pro všechny koloběžkové nadšence přichystaná lehká Štědrodenní vyjížďka po Plzni.
Finální sraz přijíždějících jednotlivců a skupinek (uvítání s některými už i loučení) je pod vánočním stromkem na náměstí Republiky v cca  – 11:30.
Kdo má chuť, může stejně jako část výpravy přijet okolo desáté do Lobezkého parku, kde se od 10:00 běží krátký přespolní běh  – Lobezký motokros – a třeba si i závodit v běhu.
Z Lobez se následně odjíždí v cca 11:00 na náměstí Republiky, odkud vyrazíme do ulic, což většinou znamená, že +- nejbližší cestou vyrazíme směrem  na Bory do hospody Flora, kde v teple posedíme popovídáme si a přípitkem pak předčasně uzavřeme proběhlý rok.“
To vše již po 18  a ptáte se proč hospoda Flora?
Zkrátka, v roce 1996 vyrazili  poprvé čtyři koloběžkáři (Petr a Michal Peštovi, Jirka Růžička a Jirka Černá)  v mrazu – 4°C  na sněhu a ledu kroužit městem a okolo Litické přehrady. Velká  zima však koloběžkáře donutila zastavit na  čaj a grog.  A nejblíže a byla restaurace  FLORA na Borech, kde jsme dnes vítanými štědrodenním hosty. Jak říkají tamní štamgasti, když bychom na Vánoce nepřijeli, tak možná příští rok nebude dobře.
3,4  Trhni si nohou!!!