MČR ZLATÁ KOLOBĚŽKA propozice

O víkendu 24.- 25. června 2017 se koná v Plzni Mistrovství ČR 2017, náš národní koloběžkový svátek,  který je zároveň i 3. kolem Rollo ligy 2017.  Propozice jsou definitivně uveřejněny a online přihlášky jsou již otevřeny!
Plzeň je tradiční koloběžkovou baštou, kde se Rollo liga  v nové éře ( po založení  ČSK v roce 1993) nepřetržitě pořádá  od roku 1999.  Už mnohokrát jsme dokázali, že umíme připravit krásné závody a účast na ZLATÉ KOLOBĚŽCE, je zážitkem pro každého. V sobotu nás čeká Mistrovské kritérium a štafety, v neděli pak dlouhý závod.
Pozor na zvýhodněné startovné při přihlášením a zaplacení do 14.6., resp. 21.6.!!
Vše dozvíte v propozicích,  nebo rovnou v rámci přihlašovací formulářů:
Přihlašovací formulář Individuální závody MČR
Přihlašovací formulář  Štafety MČR

Exel tabulka MINI ZLATÁ KOLOBĚŽKA
Plánky tras:   Sobota,   Neděle
A v cíli nikdy závody v Plzni zdaleka nekončí, v těsném sousedství cíle  je vždy občerstvení, kde  je možné nabrat síly a v klidu probrat čerstvé zážitky za závodů.
Účast na ZLATÁ KOLOBĚŽCE je jako dělaná  i pro rodinný výlet. Plzeň nabízí mnoho možností jak využít čas mezi závody. V Boleveckém rybníku je možnost koupání, navštívit můžete např. světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum, Náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje (jedno z největších náměstí v Evropě a nejvyšší věž katedrály v ČR), historické podzemí, krásné Zoo s Dinoparkem, Techmanii, Velkou synagogu,……. více tipů a podrobností najdete třeba na poznej Plzeň