JARNÍ SOUTŘEDĚNÍ 2013 – DÍL 1

Předpověď počasí, že se již opravu oteplí a přivítáme jaro vyšla a tak naše rychlé sestoupení na stupátko mezi 2 koly při Jarním soustředění o víkendu 13. – 14. dubna, je zatím parádní. Nacházíme se ve Sportovním areálu Chvojkovský mlýn kousek od Jesenice na hranici Plzeňského a Středočeského kraje, (55 km z Plzně a 95 z Prahy).
KK na soutr.
Dnes svítí sluníčko, na silnicích málo aut a tak kilometry ubíhají.…… Včera to ještě tak úplně dobré nebylo, plán úvodního tréninku tria Kadlec, Pešta, Provod vyjet v 16:00 z Plzně na Chvojkovský mlýn byl rozkotán výraznou dešťovou sprchou i ochlazením na 8°C a tak chlapi oblečeni ve sportovním sedli do auta a dojeli až na místo ubytování, kde už nepršelo. Silnice sice byly mokré, ale to už nebránilo realizaci prvního pořádného tréninku.  Před 19:00 se nám ukázalo i sluníčko a tak 40km  bylo nakonec hodně příjemných.  Večer proběhl dlouhý pokec o plánech do sezóny.
patek mokropatek
Dnešek sobota je už bez deště a tak 2 tréninkové fáze proběhly zatím dle plánu. Odpoledne jsme v rámci “lehčího“ tréninku jeli do Rabštejna nad Střelou.

nový-5

Jedinou vadou na kráse jsou defekty, které dnes 4x postihly rodinu Kadleců.

defekt

Zítra bude jezdit na koloběžkách, to je jasné a věříme, že nám krásné jarní počasí vydrží.