Jarní soustředění 2019 proběhlo v letním počasí


Doslova letní počasí plné sluníčka a teploty nad 20°C provázely letošní jarní soustředění našeho klubu u Hracholuské přehrady na Butově ve dnech 19. – 22. dubna 2019. A počet účastníků 27 je úžasný!
Každodenní ranní rozcvičky a běh před snídaní, kruhový trénink, technika jízdy na koloběžce, dynamika, rychlost, dlouhý výlet do Konstantinových lázní, orientační běh, táborák i lehký vodácky výcvik na přehradě, včetně překvapivé dopravy z tréninku po vodě z druhého břehu přehrady Vranova. Konec soustředění okořenila večerní příprava pomlázky i výslužky a ranní koledování, ale to až po výběhu J.  To vše byl intenzivní program mládežnické skupiny.
Dospělí muži točili v silné skupině pořádně náročné i dlouhé kilometry.  A že byl přítomen i Láďa Provod, tak každé stoupání počínaje pátečním zahajovacím tréninkem z Plzně na Butov bylo náročné…. A když v neděli ráno dorazil na dopoledních 50 km i čerstvý Marek Kadlec, tak jsme opět přivezli (třetí den tréninků) k obědu průměr 24,1 km/h.  Dobře v kopcích vypadal i Martin Kadlec. Možná do Velkého Poříčí na ligu nezvládneme přes pracovní nasazení úplně zregenerovat, ale odjezdili jsme dobré kilometry i intenzitu pro sezónu a pocity či zážitky po v týmu prožitých Velikonocích excelentní!
malé video zde