Hobby open a závody S KOLOBĚŽKOU PRO RADOST při Mistrovství světa na koloběžkách

Děti, mládež i dospělí, kteří by chtěli ochutnat a zažít jedinečnou atmosféru Mistrovství světa na koloběžkách mají šanci jet vlastní závod!
V pátek podvečer ve Městě Touškov a v sobotu v centru Plzně. Více informaci v přiložených propozicích.
Včas přihlášeným, do úterý 26.8. 2014 18:00, nabídneme i účast na sobotní večerní párty MS i další doprovodné služby (stravování)  viz přihlašovací formulář v příloze.
Kategorie:
2005 a mladší – děti kluci, holky
2004 – 2002 žáci kluci, holky
2001 – 1997 – junioři/kadeti muži, ženy
1996 – 1975 – senioři muži, ženy
1974 – 1965 – master muži, ženy
1964 + veteráni muži, ženy
Kromě  závazně objednávaných služeb je i otevřený doprovodný program dost bohatý. V pátek ve Městě Touškov zahraje po vyhlašování výsledků rocková a z části koloběžková skupina GREYMON písničku – hymnu koloběžkářů složenou k MS v české i anglické verzi. A po Greymonu jako největší tahák večera  slavná západočeská slupona Kečup!!
K dispozici budou grilované klobásy, limo, kola, čaj a káva pivo 10 a 12° atd. Takže blikačky na koloběžku neboť Plzeň je velmi snadno dosažitelná a nebo zajistíme na večer přibližně na 22:30 autobus, který asi jen za 30,- Kč odveze koloběžkáře i jejich stroje do Plzně.
V sobotu v Plaze bude také k dispozici občerstvení – grilované klobásy, limo, kola, čaj a káva, pivo atd.
Lepší šance jak poznat vrcholovou podobou koloběžková zase dlouho nebude!
Mistrovství světa se koná v Česku po dlouhých 10 letech, další je v Austrálii, pak určitě bude zájem v Holandsku, možná v USA a dokážeme vůbec za dalších 10 let znovu MS do Česka přitáhnout? Každý den vidíme na Plzeňských ulicích několik koloběžkářů, nenechte si ujít Mistrovství světa v hlavní městě koloběžek!