EHC Louny

V sobotu 17. června pokračoval Český koloběžkový pohár v rámci EHC Louny. Pro náš klub se jedná o tradiční závody a letos kromě handbiků a koloběžek závodili i tricyklisté.  Nebe bylo polojasné a hodně foukalo, ale na rozdíl od loňského roku nepršelo.

Celkově se na start postavilo 56 koloběžkářů, což je z jistého pohledu tak akorát, ke všem je blíž, většinu známých minimálně uvidíš. Pořadatelé připravili opět krásnou městskou trasu a i ostatní bylo na vysoké úrovni, zkrátka tak, jak jsme v Lounech zvyklí, krásné odpoledne, Děkujeme!
A s týmovými výsledky jsme spokojeni,  celá bedna v mužích masters pro KK Plzeň,  skvělé ženy seniorky, žáci, žákyně i náš Ultraverán Miroslav Kasík ve svých 69 letech na druhém místě své kategorie.
Výsledky ke stažení zde.
 
 
 
 
UPOZORŇUJEME, že na nadcházející MČR a Hobby závody v Plzni 24-25. června končí online registrace ve středu 21.6. Neváhejte a neplaťte víc, než při přihlašování na místě!
A dopřejte zážitek mistrovského závodu svým dětem. V rámci o programu MČR je kromě Fitness jízdy  i závod pro děti pod 10 let! Kdy jindy se můžete všichni stát součástí republikového závodu, navíc legendární ZLATÉ KOLOBĚŽKY, která se letos koná už  po 21.
A závody nejsou všechno, od 15:15 proběhne Autogramiáda účastníků Gira na Koloběžce – Kick Italy 2017. Kluci přivezou fotky, a podepíší se vám třeba i na vaše trička, roku apod…