Diskusní fórum – novinka na našem webu

A je to tady!
Web našeho Klubu a hlavně ani webmaster Petr Pabouček ( mrkněte na http://www.bouk.info ) nespí a tak jsme pro vás připravili atraktivní novinku DISKUSNÍ FÓRUM.
Diskusní fórum je záležitost, kdy i vy se stáváte defakto aktivními tvůrci webu, respektive můžeme si sami mezi sebou přes tenhle „nástroj“ domlouvat, tréninky, turisté výlety, zkrátka variant klubového využití je mnoho a doufáme, že ho budeme společně využívat.
A nejen to, FÓRUM se může věnovat všemu co se týká koloběžek, koloběžkového sportu, zkrátka všemu co s naším koníčkem souvisí. Další cíl tedy je, aby se užívalo třeba i celonárodně a pomáhalo se orientovat v koloběžkovém prostředí.
Až se připojíte zjistíte, že se nejedná o nepřehledný vzkazovníček, kde se vám hrnou otázky a odpovědi za sebou bez rozlišení čeho se věc týká, ale má to svoji strukturu. Také pro uživatele je několik možností. Buď můžete fungovat anonymně a nebo jako plnohodnotný člen diskusního fóra, což má několik výhod (viz Proč se registrovat?)
Upozornění na nové příspěvky si registrovaní uživatelé mohou nechat zasílat emailem, případně je možné sledovat diskusi pomocí RSS kanálu.
Na vaše příspěvky se za vedení KK a webmastra se těší Petr Pešta.
Adresa fora: https://www.kkplzen.cz/forum/