Časovka – ZLATÁ KOLOBĚŽKA – 22. 5. 2021 Konstantinovy Lázně

Otvírák letošní koloběžkové sezóny jako součást Českého koloběžkového poháru v sobotu 22. května 2021. Akce pro všechny nadšené koloběžkové závodníky, které už nebaví polykat kilometry bez porovnání aktuální výkonnosti i pro všechny nadšené jezdce na stupátku mezi dvěma koly, co konečně a rádi vyjedou za zážitkem.

Propozice a přihláška na https://sokotime.cz/zavod-210522

Plzeňský kraj a Konstantinovy lázně jsou místem, kde na začátku října 2020 v covidem poznamenané sezóně skončila svůj 46. ročník největší a nejstarší republiková soutěž koloběžek na Světě – Rollo liga. A také místem kde v letošním roce, který je stále poznamenaný covidem, koloběžková sezóna začne.

Nebudou to závody Rollo ligy 2021, jejíž příprava i podmínky konání musí být známé s předstihem. Současná epidemická situace konání Rollo ligy neumožňuje, nelze se ubytovat, nelze se stravovat….. Aktuální situace vypadá tak, že stejně jako loňský rok skončí Rollo liga 2021 v Konstantinkách o víkendu 25. – 26. 9. 2021. Původně plánovaný závod ve Vimperku se konat nebude. A Rollo liga 2021 bude mít nejspíš pouze čtyři kola.  Tedy pokud se ještě velmi rychle nenajde nadšený pořadatel. První kolo Rollo ligy 2021 (doufejme) proběhne opět v Plzni o víkendu 19. – 20. června.

Letošní koloběžková sezóna tedy začne v sobotu 22. května a v souladu s aktuálními opatřeními Vlády ČR Individuální časovkou a to díky nadšení pořadatelů PSP-Klubu koloběhu Plzeň a závodů legendární ZLATÉ KOLOBĚŽKY.