Zveme vás do Sušice, kde se koloběžkový závod tohoto typu koná úplně poprvé. Akce je veřejná a potlesk si zaslouží každý, kdo se postaví na start.
V sobotu 30. května po poledni startuje Časovka na 10 km a po skončení časovky v Ostružné a případném obědě je možné v 15:00 vyrazit na po závodní výlet na Javorník, to už na absolutní pohodu.
Večer je možné pokračovat posezením v Sušici a v neděli se vydat na společný výlet po Šumavě do míst slavných ligových závodů, třeba ina Šindlov – místo, kde je pochován kamarád všech koloběžkářů David Seemann. Borec, který absolvovat 382 startů v Rollo lize a v letech 1989-1992 získal Ligové 4 tituly.
Ke stažení Propozice
Vyplněný Přihláškový formulář posílejte na smid.jindra@seznam.cz
Výhodnější STARTOVNÉ na závod je pouze při přihlášení mailem do pondělí 25.5.2026 do 22:00, na místě + 100 KČ.









