10 koloběžek zn. Kostka – další důležitý krok v klubovém životě

A je to tady! Po více jak měsíci od zásadního rozhodnutí Rady klubu (viz jiná zpráva v aktualitách – POKUS O NÁBOR MLADÝCH TALENTŮ) a následujícího velmi vstřícného kroku k podpoře dobré věci společností Kostka dovezla ve středu (31.5.2006) odpoledne zásilková služba 10 krabic s koloběžkami na sídlení adresu KK Plzeň.
Po vybalení prvních dvou strojů je jasné, že volba koloběžek byla naprosto správná. Nový model Street racer 20“ je vysoce kvalitní koloběžka, který se hodí minimálně pro vysoce sportovní jízdu pro všechny věkové kategorie a samozřejmě efektivní je i v pohybu po městě apod.
Velmi dobře zhotovený rám, kvalitní vybavení a výborné jízdní vlastnosti, to jsou přednosti, které dělají ze Street raceru výborně užitnou koloběžku
Zkrátka opět platí, že KOSTKA KOLOBĚŽKY a Pešta s partou KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ, jsou PARTNEŘI A MOTOR KOLOBĚŽKOVÉHO SPORTU. (are partners and engines of scooter sport).
Pokud by někdo po výše řečených slovech zasloužené chvály zatoužil po této koloběžce, může ji objednat u výrobce na: http://www.kolobka.cz a nebo přímo v Plzni-Doubravce navštívit CYKLOSERVIS Ing. Jan Němec tel: 377 260 669, kde najdete nejen tento model od firma Kostka.